Pierwsze czerwcowe spotkanie
Piątkowe spotkanie PlanSówki za nami. Jak zawsze było głośno i radośnie. Na stołach pojawiły się:
Serdecznie witamy nowych graczy, mamy nadzieję, że jeszcze się zobaczymy 
Rozrywkowe gołębie, Akcja jajo, MixTura otrzymaliśmy w ramach akcji Paczki dla Klubów realizowanej wraz z wydawnictwem Muduko przez ogólnopolską społeczność Kluby Gier Planszowych, którą współtworzymy.