15 styczeń 2026 Kolejne spotkanie Klubu Gier Planszowych Zapraszamy wszystkich miłośników planszówek na kolejne w tym miesiącu spotkanie Klubu Gier Planszowych! Karcianki, planszówki, gry strategiczne czy familijne – każdy znajdzie coś dla siebie 23 stycznia (piątek), godz. 16:00Biblioteka Główna, ul. Górnicza 11