Jubileusz 75-lecia biblioteki

75 lecie (Post na Instagram)
Z okazji jubileuszu 75-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Libiążu zapraszamy na cykl wydarzeń związanych z jej obchodami. Odbędą się spotkania autorskie dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych, a także koncert jubileuszowy. Szczegóły na plakacie. Więcej informacji wkrótce.

W Bibliotece Głównej można oglądać wystawę pt. „Kroniki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Libiążu 1949 – 2024”.

Wydarzenia są elementem projektu „Biblioteka o krok” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
75 lecie biblioteki ogólny