W hołdzie Miłoszowi – konkurs poetycki

Konkurs poetycki (Post na Instagram)
Kontynuując działanie „W hołdzie Miłoszowi” zapraszamy młodzież klas VII i VIII oraz szkół średnich do udziału w konkursie poetyckim, który potrwa do 2 września 2024 r. Celem konkursu jest zachęcenie młodzieży do twórczości literackiej, pobudzanie ich wrażliwości poetyckiej oraz promowanie czytelnictwa i biblioteki.
Pracę konkursową w postaci wiersza lub krótkiej prozy poetyckiej o dowolnej tematyce, należy złożyć w Bibliotece Głównej lub w filiach bibliotecznych wraz z załącznikami.
Regulamin na stronie www.mbp.libiaz.pl.

Konkurs jest częścią działania pt. „W hołdzie Miłoszowi” projektu „Biblioteka o krok” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Konkurs poetycki plakat