Wakacje w bibliotece dobiegły końca

klub promień
Wakacje w bibliotece dobiegły końca

Przez cały lipiec i sierpień odbywały się wakacyjne zajęcia biblioteczne. Najmłodsze dzieci w każdy czwartek gościły w Klubie Malucha, gdzie wspólnie słuchały bajek i opowieści, a następnie bawiły się w specjalnie dla nich stworzonym kąciku.  Każdy wtorek organizowano zajęciach plastyczno-literackie, ponadto zorganizowaliśmy Szkolenie na Tajnego Agenta, grę terenową oraz teatrzyk Kamishibai, a także lekcję biblioteczną dla Klubu Promień.
Młodzież również się z nami nie nudziła. W każdy poniedziałek działał Klub Gier Planszowych, a w lipcu został rozegrany Turniej Gier Planszowych. Wspólne zabawy i głośne czytanie odbywały się również w filiach bibliotecznych.
Serdecznie dziękujemy wszystkim maluchom i ich opiekunom oraz młodzieży za wspólnie spędzony wakacyjny czas.