Gra miejska „Na tropie krasnoludków”

gra 2
Dziś w naszej Bibliotece odbyła się gra miejska pt. „Na tropie krasnoludków” zorganizowana z okazji Roku Marii Konopnickiej. Wzięły w niej udział grupy młodzieży z libiąskich szkół. Tematem przewodnim gry były zarówno teksty Konopnickiej, jak i jej życie.
Zadaniem młodzieży było przejście trasy liczącej 7 stacji i rozwiązanie na każdej z nich jakiejś łamigłówki. Na koniec, po przeliczeniu punktów, wyłoniliśmy zwycięską grupę – klasę 4 b ze Szkoły Podstawowej nr 4, której opiekunem była Pani Monika Jedynak.
Uczestnicy otrzymali dyplomy i czekolady, a zwycięska drużyna również gry planszowe 🙂
Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich opiekunom za udział. Zapraszamy do Biblioteki!
Za ufundowanie nagród serdecznie dziękujemy ZZ Kontra przy Zakładzie Górniczym Janina w Libiążu

gra 1
gra 2