Tydzień Bibliotek

ściezki Libiąza
W ramach Tygodnia Bibliotek 10 maja zapraszamy na prezentację online Pawła Siudy „Historia ukryta wśród zielonych ścieżek Libiąża”.
O godzinie 10:00 startuje mobilna gra terenowa. Zapraszamy na wspólny spacer, okraszony kilkoma ciekawostkami i quizami. Spacer ma około 20 km. Nie trzeba go zrealizować za jednym podejściem, można sobie podzielić trasę na wygodne dla siebie odcinki oraz realizować ją częściami w dłuższym przedziale czasu. Trasa spaceru ma kształt pętli, zaczyna się i kończy w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Górniczej.
Przed wyjściem należy naładować telefon, zaopatrzyć się w coś do zjedzenia oraz picia.
Życzymy dobrej zabawy oraz miłego aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu 😊
Zrób zrzut ekranu (tej z wynikiem) i pochwal się nim w komentarzu pod  postem na Facebooku 🙂
ściezki Libiąza