Podzielmy się przepisami!

cynamon

„ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE. PRZEPISY KULINARNE NASZYCH CZYTELNIKÓW”

Wielkimi krokami zbliża się piękny okres Świąt Bożego Narodzenia. Piękny, ale także bardzo pracowity. Musimy kupić prezenty, posprzątać mieszkanie, zrobić zakupy, zacząć piec i gotować.  Aby choć trochę ułatwić wykonanie tych zadań, chcielibyśmy zaproponować wspólne utworzenie książki kucharskiej, w której zebrane będą Państwa ulubione i sprawdzone przepisy kulinarne na świąteczne potrawy.

W związku z tym prosimy o nadsyłanie na adres mailowy naszej biblioteki swoich propozycji, a my na bieżąco będziemy umieszczać je na Facebooku, a w efekcie końcowym nadamy im formę książki kucharskiej. Mile widziane będą także zdjęcia tych potraw, ale nie są one wymagane.

Mamy nadzieję, że nasza akcja spotka się z dużym zainteresowaniem i będzie pomocna przy układaniu świątecznego menu.

Nasz adres mailowy: biblioteka@mbp.libiaz.pl

Państwa propozycje można nadsyłać do 18 grudnia 2020 roku.

ksiązka