W ramach Tygodnia Bibliotek w Filii nr 1 w Żarkach odbyło się spotkanie z dziećmi pod hasłem: „Dzieci i Książki-spotkanie w Bibliotece”. Rozpoczęła je krótka pogadanka o swoich pierwszych, wyjątkowych książkach, które pozostały w ich pamięci. Krzyżówka i quiz literacki, dotyczyły znajomości najpopularniejszych bajek. Dzieci wykonały pracę plastyczną, książeczkę edukacyjną dla najmłodszych „Alfabecik”.

Po czteromiesięcznej przerwie na nowo została otwarta filia biblioteczna w Żarkach. Od 8 września Czytelnicy mogą korzystać z wyremontowanych i odświeżonych pomieszczeń. Ich remont był częścią zadania realizowanego przez Libiąskie Centrum Kultury, a sfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach działania 413 - "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" w zakresie operacji odpowiadającym warunkom przyznania pomocy w ramach działania "Odnowa i rozwój wsi" objętego PROW na lata 2007-2013.

Copyright © 2018 Miejska Biblioteka Publiczna w Libiążu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME