Sploty i ploty w grudniu
Zapraszamy na spotkanie Klubu Gier Planszowych!
Jeśli lubisz dobrą zabawę, strategiczne wyzwania lub po prostu miłe spędzanie czasu w towarzystwie, dołącz do nas!
Spotkanie odbędzie się 24 listopada o 16:00 w Bibliotece Głównej.
Przyjdź i zagraj z nami – mile widziani są zarówno doświadczeni gracze, jak i osoby początkujące!
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie naszego Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się 26 listopada o godzinie 17:30 w Bibliotece Głównej.
Tym razem porozmawiamy o poruszającej i niezwykle szczerej książce Aleksandry Zbroi „Mireczek. Patoopowieść o moim ojcu” – historii o dorastaniu w cieniu alkoholizmu, o miłości, żalu i próbie zrozumienia najbliższej osoby.
Gwarantujemy ciekawą rozmowę, wymianę myśli i inspirującą atmosferę!
📖 Do zobaczenia na spotkaniu!