Szkolenia w ramach BLISKO

szkol. 7 październik (Post na Instagram)
Nie zwalniamy tempa i dalej rozwijamy swoje kompetencje. Październik to intensywny czas szkoleń naszych bibliotekarzy oraz partnerów w ramach programu BLISKO. Oto one:
– 7 października szkolenie „Różnorodne pokolenia – różnorodne działania”, które poprowadzi Marcin Karwowski,
– 8 października: „Osoby ze szczególnymi potrzebami – poznaj, poczuj, odpowiedz na potrzeby” (Marcin Karwowski),
– 21 października: „Wirtualne światy — zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych pokazujące możliwości technologii WR i Rozszerzonej Rzeczywistości” (Karol Baranowski)

Szkolenia są elementem projektu „Biblioteka o krok” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
szkol. 7 październik plakat
szkol. 8 październik plakat