Co to było za spotkanie!

IMG_20240920_182523313_HDR
20 września z okazji 75- lecia biblioteki odbyło się niesamowite spotkanie z Ewą Wachowicz- polską prezenterką, producentką telewizyjną, autorką książek kulinarnych. Prowadzi także swój program kulinarny „Ewa gotuje”. Spotkanie poprowadził Dariusz Rekosz- pisarz i autor książek. Pani Ewa opowiedziała o swojej przygodzie związanej z wyborami miss, o swoich pasjach- gotowaniu oraz wspinaczkach górskich i podróżowaniu. Nie zabrakło także ciekawostek ze świata mediów i polityki, gdyż jak wiadomo przez 472 dni była sekretarzem premiera. Tłumy uczestników cierpliwie czekających na autograf oraz zdjęcie jest najlepszym dowodem na to, jak udane było to spotkanie.
Spotkanie jest elementem projektu „Biblioteka o krok” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.