Z książką pod chmurką

budkja 1
„Z książką pod chmurką”
Chcielibyście, aby książki były wszędzie? Bo my tak. Dlatego libiąska biblioteka w ramach projektu „Mam w planie czytanie” już niedługo zorganizuje 4 super ciekawe i wesołe spotkania na placach zabaw w naszej gminie. Będą tam zabawy, konkursy, animacje dla dzieci, magia i teatr, a do tego – wymiana książek. W specjalnych domkach bookcrossingowych będzie można znaleźć uwolnioną książkę, czyli taką, którą ktoś przeczytał i chce posłać dalej, a w zamian zabrać do przeczytania inną. Domki już się robią – przygotowują je instruktorzy i podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Fundacji im. Brata Alberta w Libiążu. Na dowód przekazujemy kilka zdjęć z ich tworzenia.
Już dziś zapraszamy dzieciaki wraz z opiekunami na spotkania pod hasłem „Z książką pod chmurką”:
– 16 lipca – plac zabaw przy ul. Flasińskiego w Libiążu (animacje dla dzieci poprowadzi Balonowy Oświęcim)
– 23 lipca – plac zabaw przy ul. Kolonia w Gromcu (zapraszamy na spektakl pt. „Opowieści z teczki profesora Książeczki”
– 13 sierpnia – plac zabaw przy ul. Paderewskiego w Libiążu (gospodarzem spotkania będzie Pan Humorek – animacje i magia)
– 20 sierpnia – plac zabaw przy ul. Ks. Jana Mroza w Żarkach (zaprasza Pan Humorek).
Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

budkja 1
budka 2