Rodzinada- relacja

20240623_171155
W niedzielę w ramach Wyjazdowego klubu książkowego mieliśmy przyjemność uczestniczyć w 5. Libiąskiej Rodzinadzie. Dla mieszkańców przygotowaliśmy strefę zabaw czytelniczych dla całych rodzin. Największym powodzeniem wśród najmłodszych cieszyło się koło fortuny, po zakręceniu i odgadnięciu zagadki literackiej każdy dostawał upominek. Dorośli i młodzież rozwiązywali krzyżówkę a chętne osoby wrzucały do skrzyni życzeń cenne sugestie dotyczące biblioteki. Bardzo dziękujemy za tak liczne zainteresowanie naszym stoiskiem.
Dziękujemy organizatorom i parafii Przemienienia Pańskiego za umożliwienie nam uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Wyjazdowy klub książkowy jest elementem projektu „Biblioteka o krok” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.