Czwartkowe czytanki- rozgrzewka z biblioteką!

tance 3
Wczoraj odbyły się zajęcia taneczne. Dzięki uprzejmości Kremer Dance Studio i instruktorek Oliwii i Kamili dzieci mogły uczestniczyć w bardzo ciekawych i aktywnych zajęciach, rozgrzewce i układach tanecznych. Młodsze dzieci bawiły się i ćwiczyły układ a starsze prócz rozgrzewki ćwiczyły układ Jazz, z którym świetnie sobie poradziły. Zapamiętały układ, który pokazały instruktorki oraz chętnie go zatańczyły bez większych pomyłek. Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji zajęć Kremer Dane Studio oraz perfekcyjnym instruktorkom, które swoją pasją zarażają młodsze pokolenie. W spotkaniu uczestniczyły także dzieci z Klubu Promień, które oprócz tańców zwiedzały bibliotekę, chętnie zadawały pytania dotyczące pracy bibliotekarza.
22 lipca zapraszamy na spacer po Libiążu. Spotkanie w bibliotece o godz.10. Więcej szczegółów niebawem. Śledźcie nasza stronę www i fanpage.

tance 1
tance 2